Web sitesi Satarak para Kazanma Yöntemi
Nasıl Kar  Etme Satın Alma ve Satış Web Siteleri Nasıl Yapılır.

Sadece web sitesi alıp satarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Sıfırdan karlı bir web sitesi oluşturmak zor olabilir. Ancak, süreci kısaltmanın bir yolu var.

Mevcut web sitelerinin  Temaları siz  satın alın  ve bunları kar amacıyla çevirmeyi içerir .

Web sitesi satın alma ve satma işlemi, ev satın alma ve sayma işlemine benzer. Tıpkı büyük bir tersine olduğu gibi, dahil olan bazı doğal riskler olacaktır.

Akıllı web sitesi Mimarisi , minimum zaman ve harcanan parayla geliştirilebilecek düşük değerli web sitelerini arayacak ve daha büyük bir ücret karşılığında bunları satacak.

Aşağıda, webdesitem.com yazılımlarını  satın alma ve satma girişimlerini öğreneceksiniz, böylece yeni bir taraf koşuşturması başlatabilir veya çevrimiçi bir gelir elde etmek için kendinize bir bacak bırakabilirsiniz.

 

1. Zamanınızı ve Para Sınırlarınızı Bilin ( Webde Sitem ) sizin için teknik Destek kurulum hizmetlerini yapsın

Bir web sitesi satın almayı düşünmeden önce , ne kadar para harcayabileceğinize ve yeni sitenizi geliştirmek için ne kadar zaman harcayabileceğinize dair envanter çıkarmak isteyeceksiniz.

Bir web sitesi ve barındırma hizmetleri satın almak bir yatırımdır; bu nedenle, yalnızca kaybetmek için para ödeyebileceğiniz kadarını harcamanız gerekir. Web sitesinin ne kadar çekici göründüğü önemli değil, garanti edilen hiçbir yatırım yoktur.

aldıktan sonra, yeni sitenizde ne kadar zaman çalışması gerektiğini düşünün. örnegin 1 yıl 5 yıl 10 yıl 

Muhtemelen pasif bir web sitesi satın alacaksınız, ancak satmak istiyorsanız hala bazı şeyleri geliştirmek isteyeceksiniz.

bunlar Site içi Editleme olaylarıdır. 

Mesela Müşteriniz Kurumsal mimar sitesi yada emlak sitesi müşterinizden alacağınız. Bilgiler ile web sitesini hazır hale getirerek istediğiniz bir fiyata satabilirsiniz. Hazır web site sistemleri sizin için bütün zorlukları yapar ve hafta içi 24 saat hafta sonları 12 saat teknik destek alabilirsiniz. 

 

7. Siteyi Satmak

Siteniz tamamen optimize  edildiğinde , sitenizi satmanın zamanı geldi . Web sitelerini Satmaya başlamanın en kolay yolu, sitenizi ilk satın aldığınız Webdesitem geri dönmektir.Sitenizi doğrudan veya endüstri forumları aracılığıyla da satabilirsiniz.

Sitenizi satarken mümkün olduğunca dürüst olmak istersiniz. Potansiyel alıcılara göstermek için gelirinizin ve trafik numaralarınızın ayrıntılı kayıtlarını tutun.

Son olarak, siteniz için ödeme alırken bir emanet hizmeti kullanmak her zaman iyi bir fikirdir.Pazar yerlerinin çoğunda yerleşik emanet hizmetleri var, ancak siteyi kendi başınıza satıyorsanız, üçüncü taraf hizmetini kullanmak yardımcı olabilir.

 

Webdesitem.com Hazır websiteleri